Lucie

Nejčastěji mne najdete s dobrou kávou v ruce a zasněnou. Sním celý život.
Sním o životě, o práci, o budoucnosti, o přáních a jak je zrealizovat.
Někdy mám pocit, že se zapomenu z těch snů probudit a začít je plnit.
Přeju si. Přeju si hodně věcí. Být šťastná, spokojená, mít se ráda. Přeju si, aby tohle cítili všichni stejně. A jsem. Jsem spokojená a panovačná. Jsem vděčná za to, co mám a vlastně i za to, co nemám.

A co dělám, když zrovna nesním? V první řadě jsem manželka. Užívám si tuhle, ještě celkem čerstvou, roli. A taky jsem máma čtyřnohé parťačky. Taky mě dost často můžete přistihnout v Uttanasana pozici a nebo jak se snažím najít rovnováhu na jedné noze, ale i v životě. Jóga mi pomáhá si utřídit myšlenky, zrelaxovat a celkově vypnout. Nejvíc pak cítím její pomoc v protažení celého těla. Hlavně druhý den ráno.

Paradoxně nejsem komunikativní člověk a raději poslouchám. Možná proto jsem si oblíbila podcast nejen jako posluchač, ale i vypravěč. Díky jemu můžu do světa pustit svoje myšlenky, které se mi nahromadí. Stejně tak i v článcích na blogu.

Taky miluju. Miluju vařit a péct a to, když to chutná nejen mně! Miluju mít doma uklizeno. Miluju situace, kdy vím co chci a rozhodnu se bez váhání. Miluju, když mám z něčeho dobrý pocit a vím, že to, co dělám, má smysl.

Nebudu psát jen v superlativech. I já mám svý mouchy. Přesně ty otravný a nepříjemný. Ale stejně je to všechno na ránu. I já. Záleží, jestli vstanu levou nohou, pr*elí napřed, nebo jestli kafe mám hned nebo až o hodinu později. Člověk nikdy neví, ani já sama. Lituju Toma (můj muž), který nikdy neví, jak na tom toho dne bude. Jestli dostane vynadáno hned nebo až potom. Třeba za to, že mi do kafe dal moc mlíka. A je to. Všechno se to odvíjí od kafe. Já to tušila.

Taky mě většinou někdo v polovině vyprávění příběhu přeruší otázkou „Ale co??“. Dost často nezmíním pointu nebo o čem vlastně vyprávím. Různě přeskakuju od tématu k tématu, stejně tak, jak mi tam nabíhají všechny moje myšlenky.

Díky za to, že jste navštívili náš blog. A ať už vás sem zavítal jakýkoliv důvod, doufám, že se vám tu bude líbit.

Vaše,

Lucie